Geležinkelių infrastruktūros profesinei sąjungai – 20

organizatoriai 2012 02 27 1

Vasario 15 d. Geležinkelių infrastruktūros profesinė sąjunga atšventė veiklos dvidešimtmetį.

Šventinis renginys vyko geležinkelių muziejuje, kuris įkurdintas Vilniaus geležinkelio stotyje.

Malonu buvo mintimis sugrįžti į tautinio atgimimo ir aktyvaus patriotizmo laikus, kai visi norėjo prisidėti prie valstybės stiprinimo. Svarbiu įvykiu tapo diena, kai SSSR pavaldume buvę Lietuvos geležinkeliai tapo Lietuvos valstybės dalimi. Profesinės sąjungos steigimas ir tolimesnė veikla susijusi su pokyčiais bendrovėje – keitėsi pavadinimai, daugėjo narių. Tačiau neišblėso entuziazmas dirbti savo narių ir visų darbuotojų labui. Susirinkusiems buvo gera prisiminti per du dešimtmečius vykusius susitikimus, mokymus, derybas su Įmonės administracija, poilsio akimirkas, įvairias šventes, išvykas į kitus miestus ir valstybes. Prisiminimais dalijosi ilgus metus profesinei sąjungai vadovavusi, dabar garbės pirmininkė Dangira Macijauskienė. Ji išsaugojo ne tik sąrašus, protokolus, bet ir nuotraukas, primenančias gražias ir prasmingas gyvenimo akimirkas. Šiuo metu profesinei sąjungai vadovaujantis Jonas Vainauskas taip pat dalijosi prisiminimais, profesinės sąjungos ateities planais.

Profsąjungiečius jubiliejaus proga sveikino AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovai: infrastruktūros direktorius Albinas Ragauskis, Generalinio direktoriaus patarėjas Stanislovas Naimovičius,   Teisės ir personalo direktoriaus pavaduotojas Danius Rumskas, Vilniaus infrastruktūros direktorius Jonas Puluikis, jo pavaduotojas  Aleksandras Michno. Atvyko pasveikinti ir kitos profesinės sąjungos – Lietuvos geležinkelininkų profsąjungų susivienijimo atstovai

Gediminas Simanavičius ir Jonas Aladaitis. Lietuvos darbo federacijos vardu susirinkusius pasveikino LDF pirmininkė Eugenija Šniutienė bei generalinė sekretorė Janina Švedienė.

Šventė tęsėsi dalyvaujant meno kolektyvui.

www.ldf.lt

One Comment »

  1. Barbra 2018 12 28 at 20:50 -

    Over people’s credit continues to be destroyed here, people’s life have now been damaged here.

Leave A Response »