Profesinė sąjunga „Solidarumas“ padeda rinkti parašus, kad grąžintų prarastus „Snore“ pinigus

profsajunga.info 2012 06 29 0

Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“, bendradarbiaudama su „Snoro“ indėlininkų ir kreditorių asociacija, renka žmonių parašus už tai, kad būtų grąžinti „Snoro“ banke prarasti pinigai.

Dabar, pagal galiojantį LR Bankų įstatymą, Tavo „Snore“ turėti pinigai bus grąžinti tik tada, kai savo dalį – 4 milijardus litų, pirmumo teise atsiims valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“. Žmonėms, turėjusiems pinigų „Snore“ bus grąžinama tuo atveju, jeigu atsiskaičius su VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ liks pinigų“.

Jeigu pavyks surinkti 50000 parašų, ketinama keisti įstatymą. Tokiu atveju visi kreditoriai taps lygūs ir visų kreditorių pinigai bus grąžinami vienu metu su valstybės turėtu indėliu, todėl padidės pinigų atgavimo tikimybė.  Ateidami pasirašyti, būtinai turėkite su savimi savo asmens tapatybės kortelę, ar pasą.  Parašų rinkėjų siekis – ne tik ištaisyti neteisybę šio konkretaus banko griūties akivaizdoje, bet ir užkirsti kelią bet kokiems tokio pobūdžio pasikartojimams ateityje.

Alytaus miesto gyventojai gali pasirašyti ir prisidėti prie teisybės atstatymo pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 17.00 val iki 18.00 val. adresu Naujoji g.12-11, susisiekti telefonu 8 605 83 046

 

Leave A Response »