Kvietimas į konferenciją

jovita 2014 08 22 0
Kvietimas į konferenciją

Mieli kolegos,

 

„Darbo santykių ir valstybinio socialinio draudimo teisinio-administracinio modelio” kūrimo metu numatyta atlikti mokslinius tyrimus ir jų rezultatų pagrindu tobulinti darbo teisę, užimtumą ir socialinį draudimą reglamentuojančius teisės aktus, siekiant sukurti vieningą, ekonomiškai pagrįstą ir subalansuotą šių santykių sistemą, taip pat siekiant didinti užimtumą, gerinti darbo santykius ir skatinti investicijas.

 

Kviečiame Jus į šio projekto mokslinių tyrimų rezultatų pristatymą, kuris vyks 2014 m. rugpjūčio 29 d. (penktadienis) viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva”, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.  

 

Renginio metu numatoma apžvelgti tyrėjų atliktus tris pagrindinius mokslinius tyrimus ir aptarti jų rezultatus:

1)       užimtumo didinimo priemonių (interaktyvi nuoroda),

2)      kovos su nedarbu ir skurdo mažinimo strategijų (interaktyvi nuoroda);

3)      socialinio draudimo įmokų ir kitų mokesčių naštos bei šių mokesčių teisinės bazės Europos valstybėse (interaktyvi nuoroda).

 

Atskirose darbo grupėse („Užimtumo didinimas”, „Skurdo mažinimas”, „Socialinio draudimo sistema”) vyks diskusijos dėl pateiktų rekomendacijų tinkamumo bei jų įgyvendinimo perspektyvų.

 

Renginio programa:

8. 30 –  9. 00        Dalyvių registracija

9. 00 – 10.30        Tyrimų rezultatų pristatymas

10.30 – 11.00        Kavos pertrauka

11.00 – 12.00        Diskusijos grupėse: „Užimtumo didinimas”, „Skurdo mažinimas”, „Socialinio draudimo sistema”

12.00 – 13.00        Pietų pertrauka

13.00 – 14.00        Diskusijos grupėse (tęsinys)

14.00 – 15.00        Darbo grupių diskusijų ir išvadų pristatymas

 

Išsami konferencijos programa, papildoma informacija ir medžiaga bus pateikta užsiregistravusiems dalyviams iki renginio ir renginio metu.  Ataskaitų tekstai ir jų priedai prieinami atidarius interaktyviąsias nuorodas šalia tyrimų pavadinimų, taip pat projekto puslapyje internetewww.socmodelis.lt.

 

Informuojame, kad būtina išankstinė registracija el. paštu uzimtumas@socmodelis.lt arbasodra@socmodelis.lt pagal pridedamą registracijos formą iki rugpjūčio 27 d.

 

 

Pridedama: registracijos forma.

Projekto vadovas                                                                                                                                prof. dr. T. Davulis

Leave A Response »