LPSK JAUNIMAS KONFRENCIJA VILNIUJE

jovita 2018 03 05 0
LPSK JAUNIMAS KONFRENCIJA VILNIUJE

Kovo 2-3 d. Lietuvos profesinių sąjungų jaunieji  nariai  buvo kviečiami į metinę Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos jaunimo sektoriaus ataskaitinę-rinkiminę konferenciją. Konfencija įvyko „Europa City Vilnius“ viešbučio konferencijų salėje.

Nuo Lietuvos kelių ir autotransporto darbuotojų profesinių sąjungų Federacijos dalyvavo UAB,,Kauno autobusai“ darbuotojų profesinės sąjungos Jaunimo komiteto nariai: Mindaugas Žvaliauskas ir Erika Romanskienė.

LPS Jaunimas ataskaitinėje konferencijoje  buvo renkamas pirmininkas, pirmininko pavaduojas ir valdybos nariai.Reikia pažymėti, kad šiais metais  asociacijos „LPSK jaunimas“ ataskaitinė-rinkiminė konferencija pati  didžiausia, kokia tik buvo! Joje dalyvavo net 31 delegatas.

Konferencijos metu buvo perrinktas pirmininkas  Tomas Jakutavičius, valdybos nariais tapo Jolita Šukytė, Ovidijus Čiapas, Antanas Vainauskas ir Ieva Malaukytė.  Nuoširdūs sveikinimai  pirmininkui ir valdybos nariams ir linkime  jiems daug atkaklumo, išminties bei sėkmės.

Konferencijos metu delegatai prisiminė buvusį pirmininką Darių Daukantą, kuris taip daug įdėjo sprendžiant organizacijos problemas suburiant jaunimą bendrai diskusijai ir pasveikino jį gimtadienio proga.

2-oji konferencijos diena vyko diskusijos dėl asociacijos “LPSK jaunimas” veiklos strategijos, numatomos priemonės pasiekti išsikeltus tikslus. Konferencijos metu  priimti sprendimai, kuriuos artimiausiame LPSK valdybos posėdyje teiksime svarstyti informavo pirmininkas Tomas Jakutavičius.

Leave A Response »